Skip to content

Protein Bars, Foods & Snacks

Filters

$
$
  • Barebells Protein Bars 12 Pack

    Barebells
    Original price $36.99
    Original price $36.99 - Original price $36.99
    Original price $36.99
    Current price $30.99
    $30.99 - $30.99
    Current price $30.99
    3 in stock

    Barebells Protein Bars 12 Pack Barebells protein bars are a delicious and convenient way to get your protein in on the go. Unlike most conventiona...

    View full details
    Original price $36.99
    Original price $36.99 - Original price $36.99
    Original price $36.99
    Current price $30.99
    $30.99 - $30.99
    Current price $30.99
  • Legendary Tasty Pastry 10 Box

    Legendary Foods
    Original price $38.00
    Original price $38.00 - Original price $38.00
    Original price $38.00
    $29.99 - $31.99
    $29.99 - $31.99
    Current price $29.99
    3 in stock

    Legendary Tasty Pastry 10 Box Legendary Foods Tasty Pastry is a delicious Pop Tart or Toaster Streudal like snack that packs 20 grams of protein pe...

    View full details
    Original price $38.00
    Original price $38.00 - Original price $38.00
    Original price $38.00
    $29.99 - $31.99
    $29.99 - $31.99
    Current price $29.99
  • Quest Protein Tortilla Chips 8/Box

    Quest Nutrition
    Original price $23.92
    Original price $21.99 - Original price $23.92
    Original price $23.92
    Current price $21.99
    $21.99 - $21.99
    Current price $21.99
    9 in stock

    Quest Tortilla Protein Chips 8/Box Quest Tortilla Protein Chips are delicious on-the-go protein snacks that contain 18 grams of protein and only 14...

    View full details
    Original price $23.92
    Original price $21.99 - Original price $23.92
    Original price $23.92
    Current price $21.99
    $21.99 - $21.99
    Current price $21.99
  • The Anabar Protein Bar 12 Box

    Anabar
    Original price $31.99 - Original price $31.99
    Original price $31.99
    $31.99
    $31.99 - $31.99
    Current price $31.99
    Only 1 left!

    The Anabar Protein Bar 12 Box Anabars are a delicious protein bar which packs 20 grams of protein per bar and is made with real whole whole foods. ...

    View full details
    Original price $31.99 - Original price $31.99
    Original price $31.99
    $31.99
    $31.99 - $31.99
    Current price $31.99
  • Now Foods Psyllium Husk Whole 1LB

    Now Foods
    Original price $9.99
    Original price $9.99 - Original price $9.99
    Original price $9.99
    Current price $8.98
    $8.98 - $8.98
    Current price $8.98
    25 in stock

    Psyllium Husk Whole 1lb Seeking natural digestive support? NOW Psyllium Husks Whole is a rich source of soluble fiber that helps maintain regularit...

    View full details
    Original price $9.99
    Original price $9.99 - Original price $9.99
    Original price $9.99
    Current price $8.98
    $8.98 - $8.98
    Current price $8.98
  • Legendary Popped Protein Chips 7/Box

    Legendary Foods
    Original price $22.99 - Original price $22.99
    Original price $22.99
    $22.99
    $22.99 - $22.99
    Current price $22.99
    2 in stock

    Legendary Popped Protein Chips 7/Box Legendary Popped Protein Chips are a tasty and healthier alternative to potato chips and Doritos. These tasty ...

    View full details
    Original price $22.99 - Original price $22.99
    Original price $22.99
    $22.99
    $22.99 - $22.99
    Current price $22.99
  • Alpha Prime Prime Bites Protein Brownies 12 Box

    AP Sports Regimen
    Original price $39.99 - Original price $39.99
    Original price $39.99
    $39.99
    $39.99 - $39.99
    Current price $39.99
    5 in stock

    Alpha Prime Prime Bites Protein Brownies 12 Box AP PRime Bites are a great way to satisfy your sweet tooth while adding more protein to your diet. ...

    View full details
    Original price $39.99 - Original price $39.99
    Original price $39.99
    $39.99
    $39.99 - $39.99
    Current price $39.99
  • KAL Yeast Flakes 22oz

    Kal
    Original price $32.29
    Original price $32.29 - Original price $32.29
    Original price $32.29
    Current price $31.27
    $31.27 - $31.27
    Current price $31.27
    8 in stock

    KAL Yeast Flakes 22oz KAL Yeast Flakes provide a rich source of protein, essential amino acids, and vitamin B-12, all in a delicious, nutty flavor....

    View full details
    Original price $32.29
    Original price $32.29 - Original price $32.29
    Original price $32.29
    Current price $31.27
    $31.27 - $31.27
    Current price $31.27
  • Wilde Protein Chips 8 Box

    Wilde
    Original price $26.99 - Original price $26.99
    Original price $26.99
    $26.99
    $26.99 - $26.99
    Current price $26.99
    Only 1 left!

    Wilde Protein Chips 8 Box Wilde Protein Chips are made with chicken breast, egg whites, and bone broth and contains a whopping 10 grams of protein ...

    View full details
    Original price $26.99 - Original price $26.99
    Original price $26.99
    $26.99
    $26.99 - $26.99
    Current price $26.99
  • Battle Bars 12 Box

    Battle Bars
    Original price $34.99 - Original price $39.99
    Original price $34.99
    $39.99
    $39.99 - $39.99
    Current price $39.99
    3 in stock

    Battle Bars 12 Box Battle Bars are delicious tasty protein bars unlike any protein bar you've ever tried before. These crispy coated bars feature 1...

    View full details
    Original price $34.99 - Original price $39.99
    Original price $34.99
    $39.99
    $39.99 - $39.99
    Current price $39.99
  • Now Foods Amaranth Grain Organic 1 Lb

    Now Foods
    Original price $4.37 - Original price $4.37
    Original price
    $4.37
    $4.37 - $4.37
    Current price $4.37
    4 in stock

    Amaranth Whole Grain 1lb Looking for a nutritious, gluten-free grain to diversify your diet? NOW Foods Organic Whole Grain Amaranth is an ancient g...

    View full details
    Original price $4.37 - Original price $4.37
    Original price
    $4.37
    $4.37 - $4.37
    Current price $4.37
  • Now Foods Better Stevia English Toffee Liquid 2oz

    Now Foods
    Original price $10.99
    Original price $10.99 - Original price $10.99
    Original price $10.99
    Current price $8.29
    $8.29 - $8.29
    Current price $8.29
    2 in stock

    Better Stevia Liquid 2oz: English Toffee Delight your tastebuds with this delicious and healthy alternative to sugar and other sweeteners. Just a f...

    View full details
    Original price $10.99
    Original price $10.99 - Original price $10.99
    Original price $10.99
    Current price $8.29
    $8.29 - $8.29
    Current price $8.29
  • Quest Nutrition Quest Bar Protein Bar 12/Box

    Quest Nutrition
    Original price $33.48 - Original price $37.92
    Original price $33.48 - Original price $37.92
    Original price $33.48
    $28.99 - $34.99
    $28.99 - $34.99
    Current price $28.99
    6 in stock

    Quest Nutrition Quest Bar Protein Bar 12/Box Quest Nutrition Quest Bar Protein Bars contain a whopping 21 grams of protein per bar and come in a va...

    View full details
    Original price $33.48 - Original price $37.92
    Original price $33.48 - Original price $37.92
    Original price $33.48
    $28.99 - $34.99
    $28.99 - $34.99
    Current price $28.99
  • Now Foods Raw Pumpkin Seeds 16oz

    Now Foods
    Original price $6.49 - Original price $6.49
    Original price $6.49
    $7.78
    $7.78 - $7.78
    Current price $7.78
    4 in stock

    Now Foods Raw Pumpkin Seeds 16oz: Unsalted Looking for a nutritious, plant-based snack? NOW Organic Raw, Unsalted Pumpkin Seeds are a natural sourc...

    View full details
    Original price $6.49 - Original price $6.49
    Original price $6.49
    $7.78
    $7.78 - $7.78
    Current price $7.78
  • KAL Pure Stevia Powder 3.5oz

    Kal
    Original price $37.49
    Original price $37.49 - Original price $37.49
    Original price $37.49
    Current price $32.52
    $32.52 - $32.52
    Current price $32.52
    Only 1 left!

    KAL Pure Stevia Powder 3.5oz KAL Pure Stevia Powder offers a zero-calorie, plant-based sweetener with no bitter aftertaste, perfect for sweetening ...

    View full details
    Original price $37.49
    Original price $37.49 - Original price $37.49
    Original price $37.49
    Current price $32.52
    $32.52 - $32.52
    Current price $32.52
  • Now Foods Xylitol Plus Packets 75 / Box

    Now Foods
    Original price $7.99 - Original price $7.99
    Original price $7.99
    $8.46
    $8.46 - $8.46
    Current price $8.46
    5 in stock

    Xylitol Plus Packets  Looking for an easy, on-the-go sugar substitute that doesn't compromise on taste? NOW Foods Xylitol Plus Packets offer a natu...

    View full details
    Original price $7.99 - Original price $7.99
    Original price $7.99
    $8.46
    $8.46 - $8.46
    Current price $8.46
  • Now Foods Maple Syrup Grade A Organic 16oz

    Now Foods
    Original price $12.66 - Original price $12.66
    Original price
    $12.66
    $12.66 - $12.66
    Current price $12.66
    Only 1 left!

    Maple Syrup: Organic Grade A Dark Color 16oz Looking for a natural way to sweeten your meals? NOW Real Food Organic Maple Syrup offers a rich, full...

    View full details
    Original price $12.66 - Original price $12.66
    Original price
    $12.66
    $12.66 - $12.66
    Current price $12.66
  • Now Foods Rice Bran Oil 16 Oz

    Now Foods
    Original price $10.99
    Original price $10.99 - Original price $10.99
    Original price $10.99
    Current price $8.99
    $8.99 - $8.99
    Current price $8.99
    2 in stock

    Ellyndale Naturals™ Rice Bran Oil Looking for a versatile and healthy cooking oil? NOW Rice Bran Oil is a light, delicate oil rich in monounsaturat...

    View full details
    Original price $10.99
    Original price $10.99 - Original price $10.99
    Original price $10.99
    Current price $8.99
    $8.99 - $8.99
    Current price $8.99
  • Lily of the Desert Aloe Vera Gel 32oz

    Lily of the Desert
    Original price $9.69
    Original price $9.69 - Original price $9.69
    Original price $9.69
    Current price $7.99
    $7.99 - $7.99
    Current price $7.99
    2 in stock

    Lily of the Desert Aloe Vera Gel 32oz Lily of the Desert Aloe Vera Gel is similar to Aloe Vera Juice but has a thicker texture and consistency and ...

    View full details
    Original price $9.69
    Original price $9.69 - Original price $9.69
    Original price $9.69
    Current price $7.99
    $7.99 - $7.99
    Current price $7.99
  • Lily of the Desert Aloe Vera Juice 1 Gallon

    Lily of the Desert
    Original price $28.59
    Original price $28.59 - Original price $28.59
    Original price $28.59
    Current price $22.99
    $22.99 - $22.99
    Current price $22.99
    Only 1 left!

    Lily of the Desert Aloe Vera Juice 1 Gallon Lily of the Desert Aloe Vera Juice can be drank by itself or mixed with your favorite fruit juice. Aloe...

    View full details
    Original price $28.59
    Original price $28.59 - Original price $28.59
    Original price $28.59
    Current price $22.99
    $22.99 - $22.99
    Current price $22.99
  • Lenny & Larry's Fitzels Pretzels 8/Box

    Lenny & Larry's
    Original price $19.99 - Original price $19.99
    Original price $19.99
    $23.99
    $23.99 - $23.99
    Current price $23.99
    4 in stock

    Lenny & Larry's Fitzels Pretzels 8/Box Discover Lenny & Larry’s Fitzels—a snack that redefines healthy indulgence. Each serving delivers 18...

    View full details
    Original price $19.99 - Original price $19.99
    Original price $19.99
    $23.99
    $23.99 - $23.99
    Current price $23.99
  • AP Prime Bites Mini Muffins 12 Box

    AP Sports Regimen
    Original price $39.99 - Original price $39.99
    Original price $39.99
    $39.99
    $39.99 - $39.99
    Current price $39.99
    5 in stock

    AP Prime Bites Mini Muffins 12 Box AP Prime Bites Mini Muffins bring a whole new twist to protein-packed snacks, blending indulgence with wholesome...

    View full details
    Original price $39.99 - Original price $39.99
    Original price $39.99
    $39.99
    $39.99 - $39.99
    Current price $39.99
  • KAL Imported Yeast Powder 14.8oz

    Kal
    Original price $18.19 - Original price $18.19
    Original price $18.19
    $19.35
    $19.35 - $19.35
    Current price $19.35
    2 in stock

    KAL Imported Yeast Powder 14.8oz KAL Imported Nutritional Yeast Flakes provide a natural, non-GMO source of protein, B vitamins, and essential amin...

    View full details
    Original price $18.19 - Original price $18.19
    Original price $18.19
    $19.35
    $19.35 - $19.35
    Current price $19.35
  • IWON Protein Stix 8 Box

    Iwon
    Original price $22.99 - Original price $22.99
    Original price
    $22.99
    $22.99 - $22.99
    Current price $22.99
    7 in stock

    IWON Protein Stix 8 Box IWON Protein Sticks offer a flavorful, high-protein alternative to traditional snacks, delivering 10 grams of plant-based p...

    View full details
    Original price $22.99 - Original price $22.99
    Original price
    $22.99
    $22.99 - $22.99
    Current price $22.99
-->